únor 13 27

4.ROČNÍK SUPERSTAR ŠD Novolíšeňská

Blížící se jaro jsme s dětmi přivítali už tradičním  způsobem pěveckou  soutěží  SUPERSTAR. Děti  s velkou  chutí a odvahou  soutěžily nejdříve ve školním kole . Program  nám  mile zpříjemnila děvčata z 9.A třídy naší  školy Monika Laštůvková  a Dominika Lindušková svým  hezkým  vystoupením mažoretek. Poděkování též patří šikovnému DJ Matěji Zlatevovi za perfektní ozvučení a závěrečnou diskotéku.

Po nelehkém  rozhodování porota rozhodla takto

I. KATEGORIE:

3 místo obsadila Fišerová  Tereza 1.B a Brhel Tadeáš  2.B

2 místo obsadila Řídká Adéla 1.B a Neužil Jan 1.E

1 místo obsadila Veselková  Dominika 1.B a Michálek Petr 1.C

II.  KATEGORIE:

3 místo obsadila Tychtlová Tereza 4.B

2.místo obsadila Hanušová  Barbora 3.B

1. místo obsadila Jandová Katka 4.B a Bártová Veronika 3.B

Pěvecká soutěž SUPERSTAR pokračovala obvodním kolem 27.2.2013 na ZŠ MUTĚNICKÁ. I zde byla naše školní  družina velmi úspěšná. Třetí místo  si  vybojoval žák 4.B Jan Kania ve starší kategorii. První  místo si  právem  vyzpíval žák  1.C Petr Michálek v mladší kategorii. Další první  místo získala žákyně Barbora Hanušová s velmi  náročnou písní ZÁMEK V OBLACÍCH z muzikálu BÍDNÍCI. Tímto  úspěchem  si Petr Michálek a Barbora Hanušová otevřeli cestu do  městského kola SUPERSTAR  na ZŠ ANTONÍNSKÁ konaného  6.3.2013. Ani  tady naše malé zpěváky neopustilo  štěstí a opět se umístili na předních místech. Petr Michálek získal třetí místo a Barborka Hanušová se stala absolutní  vítězkou  městského kola SUPERSTAR.

Co dodat?  GRATULUJEME, MÁME RADOST  A DĚTI ´´ZPÍVEJTE SI  ´´, SE ZPĚVEM JDE VŠECHNO LÉPE.