prosinec 19 7

Andělské Vánoce na ZŠ Novolíšeňská

Již tradičně se 7. prosince 2019 – v sobotu dopoledne na naší škole konaly vánoční tvořivé dílničky, kde si děti za doprovodu svých blízkých mohly přijít nasát zimní a vánoční atmosféru. Pro účastníky byl v pěti třídách nachystán materiál na výrobu a 12-ti výrobků a dekorací,… se kterými si pak mohli nazdobit své domovy. V některé třídě si děti vyráběly sněhuláka z květináčku, betlém z papírových ruliček, vánoční závěs s rybičkami, jinde zase svícen, ozdobný vánoční stromeček nebo přáníčko. V jedné třídě děti malovaly na kameny a zdobily perníčky.

Na chodbě byla otevřená cukrárna-kavárna, kde si téměř všichni zpříjemnili naší akci výborným zákuskem, který pro ně napekly p. učitelky. Velkému zájmu se těšil i miniobchůdek s keramikou, voňavými mýdélky, svíčkami či dárečky z korálků.

Děkujeme všem za účast, dětem z 2.stupně,p.učitelkám a asistentkách  za pomoc a těšíme se na velikonoční dílničky, které proběhnou v příštím školním roce.

Jana Stehlíková – za vychovatelky ŠD ZŠ Novolíšeňská