leden 20 24

Karneval ve školní družině

V pátek 24. ledna 2020 proběhl v tělocvičně naší školy tradiční celodružinový karneval. Tématem karnevalu byly pohádkové a večerníčkové postavy, a jak se děti při zahájení karnevalu společně shodly, těšily se, že se alespoň na chvíli těmito postavičkami z pohádek stanou. V rámci tohoto tématu po promenádě masek probíhala soutěž v hádání písniček z pohádek a večerníčků. Zde děti opravdu překvapily. Některé totiž dokázaly poznat pohádku již po 2-3 sekundách  puštěné hudební ukázky. Holky i kluci si samozřejmě po celou dobu karnevalu užívali volného i společného tance  i další,  tentokrát taneční soutěže. Na konci karnevalu porota vybrala 20 nejlepších karnevalových kostýmů a vítězné masky získaly odměny. Nikdo však neodešel s prázdnou. Karneval se vydařil a dětem nezbývá, než se těšit na další a přemýšlet, jakou masku zvolí příště.

Nejlépe vyhodnocené masky:

NIKOL A NELA VRÁNOVY Z 1.A - FERDA MRAVENEC A BERUŠKA, TEREZKA TRUNEČKOVÁ Z 1.A - ŽABKA, ANIČKA KUBÁNKOVÁ Z 1.B - BERUŠKA, ADAM BEDNÁŘ Z 1.B - BATMAN, STELA HOLCMANOVÁ Z 1.C - VÍLA AMÁLKA, LUCKA MAIEROVÁ Z 1.C - KOČKA, LUCKA MAŤOVÁ Z 1.D - MYŠIČKA, VILÍK EWLES Z 1.D - DRAK, TEREZA BRADÁČKOVÁ Z 2.A - KARKULKA, NIKOLA MARKOVIČOVÁ Z 3.C - HASTRMANKA, KRYŠTOF HOVORKA Z 3.A -VLK, FILIP HOVORKA Z 3.A - SKŘÍTEK, DANIEL TVRDÍK Z 2.C - RUMCAJS, ZUZKA BOJKOVÁ Z 2.C- JEDNOROŽEC, DANIEL DRAŽAN Z 3.B - NINDŽA, PAVLÍNA KUNCOVÁ Z 3.C - ČARODĚJNICE, MARUŠKA VARGOVÁ ZE 4.C - VODNÍK, DAMIAN SHAKER ZE 4.C - INDIÁN, NIKČA NOVOSADOVÁ ZE 4.B - MALÁ ČARODĚJNICE, VERONIKA KURIALOVÁ ZE 4.C - SNĚHURKA

Nejoriginálnější maska:  ONDRA LOŠÁK ZE 4.C - ZAKLETÝ PRINC- ŽABÁK