listopad 12 30

Konkurz do filmu (ŠD )

aneb soutěž o nejlepší skupinku herců si děti ze všech oddělení prožily poslední listopadové odpoledne. Úkolu, připravit si scénku na zadané téma, se zhostily vskutku nápaditě. Malé diváky i paní vychovatelky tak pobavil bojácný táborník, kárající maminka nebo třeba veselý šašek, ufňukaná princezna a mnoho dalších. Malou ochutnávku najdete ve fotogalerii

Blanka Fabiánková

Porotu, jež hodnotila originalitu vystoupení, přirozenost v hraní i mluvený projev, čekala nelehká práce. V mladší kategorii zvítězily děti ze 4. oddělení s divadlem „Rozmazlená princezna“. Druhé místo obsadilo 5. oddělení s představením „Princezna hledá ženicha“. Třetí místo patřilo hercům z 1. oddělení, kdy vynalézavý šašek rozveseloval krále. Ve starší kategorii se o první a druhé místo podělili chlapci a děvčata ze 7. a 8. oddělení, kteří nadchli publikum vystoupeními „Zrcadlo“ a „Předstíraná nemoc“. Na závěr jsme shlédli taneční formu divadla, kroužek aerobiku předvedl své číslo „Veselé školačky“. Dětské divadlo všem zpříjemnilo odpoledne a nás, paní vychovatelky, „zahřálo na duši“.