duben 18 20

MTF 2018

v pátek 20.4.2018 se sjely taneční skupiny z Brna, okolí, ale i z Banské Bystrice a Bratislavy, aby ukázaly to nejlepší z tance. Devatenáctého ročníku mezinárodního festivalu dětských tanečních skupin, školních družin a školních klubů se letos zúčastnilo třiatřicet tanečních skupin.
Naše škola se k této účasti připojila. Chlapci a dívky z taneční skupiny- Divoké kočky vystupovali celkem třikrát.

Naše vystoupení:-

• street dance  DOLLS, choreografie  D. Hrazdírová
  • free style  LITTLE  PRINCES, choreografie G. Slováková
  • free style  MILITARY  HEART, choreografie M. Simandlová
Tančilo se celé odpoledne a bylo se na co dívat. Atmosféra byla úžasná a diváci tanečníky povzbuzovali bouřlivým potleskem. Každá taneční skupina se po svém vystoupení s vedoucím vyfotila.Tanečníci se ve volných chvílích mohli připojit k divákům a fandit ostatním, nebo dát přednost malému občerstvení uvnitř stadionu. Program byl pestrý co do tanečních stylů:
roztleskávačky, coutry tanec, street dance, folklór, společenské tance, free style a mažoretky.
V 18,30 hodin  proběhlo vyhlášení prvních tří míst v každé kategorii. Naši tanečníci v kategorii free style s choreografií MILITARY  HEART získali 1.MÍSTO . Pro nás vedoucí a pro děti to byl zatím největší úspěch kterého jsme dosáhli.Další dvě skupiny se též umístily na předních místech. Jsme na všechny naše tanečníky a tanečnice opravdu hrdí a doufáme, že tanec osloví další děti z naší školy a budou tančit pro radost.
p. vych. Monika Simandlová