Noční pochod Mariánským údolím aneb Piráti a námořníci ....

… to bylo téma letošního, již 7.ročníku zimního večerního pochodu Mariánským údolím, který je pořádán pro děti ze školní družiny a jejich rodiče.

Na tradiční 6-ti kilometrovou trasu od Eldoráda okolo Muchové boudy se tentokrát vyšli opravdu jen ti nejotužilejší. Za sobotního mrazivého podvečera 26.1.2013 se vydalo plnit námořnické a pirátské úkoly asi 40 rodinných skupinek. Na cestě se děti setkaly s piráty, za které se přestrojili žáci 7.A třídy, a pod vedením své kapitánky- p.učitelky P.Kočvarové připravili účastníkům pochodu příjemné zpestření.

V cíli – Eldorádu, pak děti za odměnu dostaly nějakou tu sladkost, diplomek a keramickou placku s námořní lodí. Ti, které ještě měli dostatek sil, mohli v klubovně soutěžit a vybojovat si navíc nějakou sladkost.

Paní vychovatelky, organizátorky akce všem turistům děkují za účast a těší se na další ročník pochodu. PS: Věříme, že příští rok nás nebude tolik nemocných a nebude takový mráz….

Jana Stehlíková-vychovatelka ŠD