červen 22 11

Pevnost Boyard

Snažíme se každý rok vymyslet sportovní víkendovou akci pro celé rodiny s dětmi. Letos se nám to povedlo. V sobotu  11.6.2022  ve 14 hodin se otevřela brána naší školní zahrady a každý kdo měl chuť se dobře bavit, zasoutěžit si a získat  něco na památku byl vítán. Naše zahrada se proměnila v pevnost, která skýtala mnoho nečekaných nástrah. Děti, ale i rodiče měli možnost zastřílet si ze vzduchovky. Čekaly nás i těžší a dobrodružnější stanoviště.

další fotografie

Projít pavoučí sítí a vyzvednout klíč, chůze po laně, střílení do koše a láhve s překvapením, kdy nevíte co v láhvi je a přesto tam musíte sáhnout, protože chcete najít klíč. Byly tu i vědomostní soutěže  - skládání postupně na sebe střídavě různé tvary kostek, hledání písmen a skládání slov  BOYARD a KLÍČ.

Posláním každého malého návštěvníka bylo získat 7 razítek, které nás dostaly až k truhle plné sladkého překvapení – jen jeden klíč z hromádky byl ten pravý. Pokud se některý z úkolů nezdařil, mohli jsme získat razítko u OTCE  FURA uhádnutím vtipných hádanek. Pak už jen vyluštit správnou indicii a tygr nás vpustil do klece plné malých kuželů, kde jen jeden vám mohl  vydat drahokam. Stálo to za to……..Děti si odnesly zlatý drahokam, bublifuk ve tvaru meče a sladkost.

Součástí sportovního odpoledne byl také táborák. Opékalo se všechno – špekáčky, rohlíky, chleba i sýry. Byla suprová domácí atmosféra a nádherné počasí.Těšíme se příští rok.

Monika Simandlová

Moc děkuji  p.vychovatelkám  : Pleskačová , Hrazdírová Z, Stehlíková ,Fabiánková ,Slováková Ballová , Kopuletá,  p. asistentce Blaženkové  a  p. učiteli Vítkovi, bez kterých bych tuto akci nemohla zorganizovat.