Výtvarná soutěž "Škola plná andělů"

Škola plná andělů ………tak se jmenovala výtvarná soutěž školní družiny na naší škole. Po celý měsíc listopad děti v družinkách a v kroužcích Tvořivých dílniček vyráběly, kreslily, malovaly, modelovaly, některé i dokonce pekly z perníku andílky. A že každý si anděla představuje jinak, a že se dá vyrobit nejen z papíru jsme se mohli přesvědčit na výstavce prací, která byla začátkem prosince nainstalována na v přízemí naší školy.

V anketě O nejkrásnějšího anděla mohli i děti a jejich rodiče rozhodnout o vítězích. A jak to nakonec dopadlo. Nejvíce hlasů získali :

Honza Tomáš a Viktorka Felklová – 21, dále pak Míša Pavlíčková –19.

Porota vyhodnotila a diplomem, plyšáčkem a vánočním lízátkem odměnila tyto děti.

1.třídy : Matěj Strýček 1.A, Bruno Bodejček 1.A, David Jager 1.B, Roman Ševčík 1.B, Leonka Steignerová 1.D a Veronika Karpíšková 1.D

2.třídy : Anička Zapletalová 2.B, Míša Šmahajová 2.D, Honza Tomáš 2.D, Viktorka Blažková 2.D,  a Jirka Přikryl z 2.D

3.třídy : Nastěnka Mikesh 3.A, Kačka Jandová 3.B, Viktorka Felklová 3.C, Filip Macků 3.C, Sebastian Raus 3.C a Kristýnka Olivová 3.C

4.-5.třídy : Klárka Podrabská 4.B, Míša Pavlíčková a Renata Musilová z 5.A