listopad 09 20

Super disco show v ŠD (20.11.2009)

Dne 20.11 2009 ve 13:30 hod. proběhlo celodružinové taneční odpoledne. Ale velké přípravy začaly již 2 hodiny před začátkem. Dívky si pečlivě upravovaly vlasy a za pomoci gumiček a sponek vytvářely neobyčejné účesy. I chlapci, kteří měli na hlavách kraťoučké ježky, se snažili a výsledky stály zato.

Jako kosmická loď nám posloužila naše tělocvična. Prostřednictvím ní a fantazie dětí jsme cestovali v čase a ocitli se na ostrově “ŠOU,ŠOU“. Tady naše cesta začala.......
Soutěžilo se v různých disciplínách: tanec ve dvojicích, židličková, štafetová chůze po kartonech, tanec pod švihadlem (podlézání) aj. Ti nejlepší byli odměňováni drobnými suvenýry a sladkostmi. Nechyběla ani hudba a tanec mezi jednotlivými soutěžemi. Děti nám ukázaly, že se tance nebojí, a dostávaly se přes houpavé disco až k hip-hopovým stylům. Brzy jsme vyhlásili několik králů a královen tanečního parketu. Vyvrcholením odpoledne bylo vytvoření naprosto originálního účesu, který jsme společně zhodnotili odborným okem. Nemohli jsme se rozhodnout – paleta barev a krátké, dlouhé, kostrbaté či košaté účesy nám zamotaly hlavy.Děti se předváděly prostřednictvím obrovského barevného hada. Zvolili jsme 10 dětí s účesy opravdu zdařilými a povzbudili je potleskem a drobnými dárky.
Rozloučili jsme se s ostrovem ŠOU,ŠOU barevným bonbónovým ohňostrojem (děti chytaly bonbóny).  Pak už jen zavřít oči a přenést se zpět do naší tělocvičny. Tak končí další vydařené zábavné odpoledne.
                                                                                                                                                                                                                                   p.vychovatelka Simandlová Monika