březen 13 23

Velikonoční dílničky

V sobotu 23.3.2013 se na naší  škole otevřely dveře dokořán, aby mohli  rodiče či prarodiče s dětmi strávit příjemné chvíle ve třídách  s velikonoční výzdobou  a jarně laděnou  atmosférou. Vyráběly se rozličné  velikonoční ozdoby, jako třeba drátěné vajíčko, zdobené korálky, stojánek na vajíčko, ozdobné květináčky,  proutěné košíčky, pohyblivé zajíčky, ptáčky a v neposlední řadě sádrové odlitky a slepičku z  vajíčka...

Každá  třída měla také k  dispozici šikovné  ruce  našich  žáků  a žákyň  z 5.-7. tříd. Pomáhali dětem a aktivně se zapojovali  do nejrůznějších  činností. Ovšem  přípravy na sobotu probíhaly  již  dříve. Paní  vychovatelky i paní učitelky napekly dortíky, různé  čokoládové  i ovocné  řezy a u dětí  oblíbené  muffiny. A tak bylo čím  naše vzácné hosty uctít. I když  počasí nebylo  příliš velikonoční...u  nás ve škole bylo  krásně teploučko,  ve třídách, linula se jemná hudba či  dětské písničky a prostorem  školy foukal  příznivý  vítr přátelství, pohody a smíchu, doteky, objetí, lásky a pokory. Takto  spokojené návštěvníky vítr v poledne odvál  do  jejich  domovů. Všem  bychom  chtěli popřát krásné a veselé  Velikonoce plné  tradic, radosti, hodně sluníčka a hlavně zdraví.