červen 17 22

Vystoupení školní družiny v mateřských školách

Ve čtvrtek 22. června vystoupily kroužky školní družiny v mateřských školách Michalova a Neklež. Členové divadelního kroužku zahráli klasickou pohádku „Dvanáct měsíčků“. Malé děti představení bedlivě sledovaly a herce odměnily zaslouženým potleskem.

Čtyřicet děvčat z Street dance a Disco dance předvedlo hned několik tanečních kousků. Nejvíce zaujal tanec „Popelka“, kdy děvčata schovávala své tváře pod ozdobnými škraboškami. Děti ovšem název pohádky samy poznaly.

Celé vystoupení proběhlo v příjemné a srdečné atmosféře. Spokojeností oplývali nejen školkáčci, ale i účinkující. Kromě sladkostí od tamějších paní učitelek si odnesli i dobrý pocit. My vychovatelky jsme byly zase pyšné na své svěřence, protože podali i na menším prostoru výborný výkon. Ve spolupráci se školkami bychom rády pokračovaly i v budoucnu.

B. Fabiánková, D. Hrazdírová, M. Simandlová, vychovatelky ŠD