Výtvarná soutěž – KOUZELNÁ ZAHRADA

Na přelomu měsíce říjen a listopad probíhala v naší školní družině výtvarná soutěž „KOUZELNÁ ZAHRADA“.

Děti se do malování a tvoření zapojily s velkou radostí. Postupně se připojovali i méně odvážní umělci, kteří také chtěli ukázat svoji šikovnost. Postupně zájemců přibývalo a tak se nám shrnulo 98 krásných výtvarných děl.

Naši malí umělci nadšeně malovali, kreslili, dokonce i tvořili neobyčejné zahrádky z různých materiálů. Předstihovali se ve vymýšlení nejen tvarů, ale i jaký materiál kdo použije.

A tak vesele tvořili z plastelíny, papíru, kartonu, použili opotřebované pastelky, přírodniny a spoustu jiných dostupných materiálů.

Všechny malé umělce touto cestou moc chválíme za jejich šikovnost a obzvlášť všechny  prvňáčky, kteří se zapojili s největším nadšením a jejich díla tvořili převážně největší část výstavy.

Letos jsme všechny díla vystavili ve vestibulu školy, abychom potěšili a zároveň zapojili i rodiče do hodnocení prací svých dětí.

Podle množství hodnotících lístečků, měla i tato akce velký úspěch a děkujeme rodičům, že se zapojili v tak hojném počtu.

Vychovatelka  ŠD - Miroslava  Ballová

Na  1. až  3. místech se zúčastnili :

1. třídy:            Dominik Vodička  1.C

Honzík Bílek  1.D