březen 09 10

Výtvarná soutěž LES (zima 2009)

Někomu může připadat nezajímavý a nudný, ale pokud se nad ním hlouběji zamyslíme…? Umí být vesele zelený, zářivě zlatavý, rudě purpurový a temně šedý.
Umí být hlučný, když se v něm na jaře probouzí život, umí být uklidňující, když vám dává stín a klid, umí být smutný, když v něm v zimě kráčíte a on je tichý. Říká se, že do lesa a vody nevidíte, ale my chceme vidět, jak působí na vás a co říká vám, milé děti.
Říká se, že největším přítelem člověka je pes, ale proč ne les. Dokáže tě uklidnit, můžeš si v něm hrát i učit se. Je veselý, je smutný. Je malý jako dítě, když je semenáček, starý moudrý stařík, když najdete v lese starý rozložitý dub.
Provází nás pořád a byla by bez něj nuda. Tak vezmi barvy a namaluj, co pro tebe znamená les, a ukaž všem jak ho máš Ty rád.

Vyhlášení výsledků celodružinové výtvarné soutěže LES proběhlo v I.patře naší školy dne 10.3.2009 za přítomnosti všech oddělení ŠD a pí.vychovatelek:
1.třídy:

1. Kolínová Klára 1.B

2. Borovský Martin 1.B
  3. Sejková Patricie 1.B, Raclová Hana 1.B

2.třídy:

1. Somorová Sarah 2.A, Svobodová Kateřina 2.A
  2. Pavlíčková Michaela 2.A, Divišová Denisa 2.B
  3. Musilová Renata 2.A,Svobodová Barbora 2.B

3.třídy:

1. Volková Markéta 3.C, Pacáková Iva 3.C
  2. Fadrná Karolína 3.A,Nguyen Radka 3.B, Zelený Radek 3.A
  3. Šujanová Marie 3.A, Vavračová Anna 3.A

4.-5.třídy:

1. Sádecký Tadeáš 4.A
  2. Sádecký Samuel 4.A
  3. Horváthová Barbora 4.A

S jistotou můžeme potvrdit, že na téma Les, děti vytvořily spoustu zajímavých a pozoruhodných prací, ti nejlepší, co se umístily, byly odměněny líbivými věcnými dary a diplomem. Zbytek zúčastněných dostal sladkou odměnu.