Výtvarná soutěž „ Můj dopravní prostředek“

V průběhu měsíce října probíhala v naší školní družině výtvarná soutěž  „ Můj dopravní prostředek“

Do soutěže se  s nadšením zapojilo celkem 117 dětí, které sice používají dopravní prostředky příslušné k jejich věku ( koloběžky, kola, kolečkové brusle) , ale většina dětí v soutěži použila své vysněné prostředky, které chtějí řídit až budou velcí - letadla, vlaky, kamiony, autobusy, lodě, dokonce nám tady lítá jeden horkovzdušný balón.(viz naše fotografie)

Skupina dětí využívala hlavně pastelky, odvážnější děti vytvořily prostorové výrobky, na které použily kartony, barevné papíry, dokonce i přírodniny.

Děti, které se do tvoření pustily, byly velmi šikovné a  jejich výtvory jsou opravdu obdivuhodné. Všem se moc povedly. Všechny děti tímto moc chválíme a děkujeme, že se do tvoření pustily s velkou radostí.

Na všechny malé umělce čekala sladká odměna.Děti, které se umístily na prvních místech, dostaly diplomy a také drobnou věcnou odměnu.

Vychovatelka  Miroslava Ballová

Vyhodnocení probíhalo 13.11.2012 v přízemí prvního stupně za účasti všech oddělení a paní vychovatelek. Na práce svých dětí se zde můžete podívat do konce listopadu.

1. třídy : výrobky

1. místo  -  Kateřina Stuhlíková