červen 22 12

Pohár rozhlasu

Ve čtvrtek 12. 5. se na hřišti SK Moravská Slavia konala atletická soutěž žáků 8. a 9. tříd – městské kolo Poháru rozhlasu.

Družstvo děvčat skončilo celkově na 3. místě a jenom o kousek jim unikl postup do dalšího kola, chlapci městské kolo vyhráli a zaslouženě postoupili do krajského finále. To se konalo v úterý 17. května v Břeclavi. Počasí nám příliš nepřálo, některé disciplíny se odehrávaly v silném dešti, přesto kluci podávali výkony na hranici svých možností. V silné konkurenci škol, které se přímo specializují na atletiku, jsme nakonec obsadili 7. místo.  Kluci se dokázali prosadit individuálně, Lukáš Kocourek celkově vyhrál běh na 60 metrů, Petr Trungel byl 4. ve skoku vysokém a na krásném 4. místě doběhla i naše štafeta ve složení Kocourek, Trungel, Šíma, Augustin.

Všem blahopřejeme k dosaženým výkonům a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Zde najdete několik fotografií ze soutěže.

Naši školu reprezentovali:

V kategorii dívek: Sofie Kleisová z 8. A, Bára Klementová a Linda Jursová z 8. C, Klára Smekalová z 9. A, Monika Sobotíková z 9. B, Míša Beránková, Míša Blatecká, Katka Fojtíková a Linda Neumannová z 9. C, Kateřina a Kristina Gottvaldová z 9. D.

V kategorii chlapců: Boris Pozdenkov z 8. A, Štěpán Chaloupka z 8. B, Tomáš Augustin z 8. C, David Frank, Petr Trungel a Ondra Šíma z 9. A, Martin Binder, Lukáš Kocourek a Dominik Vodička z 9. C a Erik Čábelka z 9. D.