Běh líšeňských škol - vyhráli jsme zlatý putovní pohár

Letos se opět naše škola zúčastnila soutěže Běh líšeňských škol údolím Salesiánského střediska. Všichni zúčastnění sportovci běželi tak skvěle, že po sečtení všech časů jsme vyhráli zlatý putovní pohár.

V kategorii A – těch nejmenších prvňáčků - s nadšením běhali Eliška Šťastná, Lukáš Hotový, Marek Tejkal, Nikolka Hudecová. 3. místo si vybojovala Hanička Luu Thanh a Tomáš Klement získal zlaté 1. místo.

Kategorii B – 2.-3. tříd reprezentovali tito žáci: Katka Svobodová, Barunka Mikulková, Katka Hájková, Katka Svobodová, Michal Zapletal, Vojtěch Fadrný, Fanda Zubek a na krásném 2. místě se v této kategorii umístil Vojtěch Kadlec.

Kategorie C -  4.-5. tříd byla zastoupena těmito dívkami: Adéla Šauerová, Lucka Kališová, Míša Kadulová, Petra Peštuková, Adélka Zubková a z chlapců Kuba Sklenák, Tomáš Nimrichter, Evžen Holiš. 2.místo si vybojoval Sarmed Sajed a 3.místo získal Michal Nezval.

V kategorii D-  6.-7.tříd běželi žáci: Eva Procházková, Simona Trzaskaliková, Belinda Buličičová a Tom Karniš.Nejlépe si vedla Eva Procházková, která doběhla na 2.místě.

Kategorie E - 8.-9.tříd byla zastoupena žáky: Tomáš Zubík, Tomáš Pouč, David Mitáš, Karolína Oračková, Kateřina Kliková a Veronika Smolíková. Skvělého umístění dosáhli Tomáš Zubík a Karolína Oračková na 1.místě  a Tomáš Pouč na 2.místě.