Dýňománie

Škola je někdy docela strašidelné místo a to především v období Halloweenu. Po chodbě se pohybují různá strašidla, příšery a dokonce i bílé paní. Chodby zdobí pavučiny vyzdobené hrozivými maskami. A přesto se nikdo nebojí nebo možná jenom trošičku J

Žáci ze žákovského parlamentu chtěli atmosféru kolem tohoto svátku ještě více podpořit a vymysleli akci s názvem: „Dýňománie“. Mohl se zúčastnit úplně každý. Soutěžilo se ve třech kategoriích, přehlídku všech exponátů jsme umístili do školní fotogalerie.

Nyní vám rádi sdělíme výsledky.

V kategorii NEJVTIPNĚŠÍ dýně se na 1. místě umístila Anežka Spěšná ze třídy 4.A, na 2. místě Markétka Šabatková ze třídy 2.A a na 3. místě se umístili sourozenci Bartoškovi Barča ze třídy 3.D a Pepík ze třídy 1.B.

V kategorii NEJSTRAŠIDELNĚJŠÍ dýně se na 1. místě umístili Jan Pouchlý a Václav Urbánek ze třídy 5.C, na 2. místě se umístil Tomáš Halouzka ze třídy 7.C a na 3. místě se umístili sourozenci Dvorští Nela a Jiří ze 4.A.

V kategorii NEJKREATIVNĚJŠÍ dýně se umístili na 1. místě Alex Krejčiříková ze třídy 5.A a také žáci ze třídy 1.B – Kateřina Jurková, Tamara Odehnal, Robin Ondračka, Filip Peloušek, Marek Faul. Na 2. místě se umístil Kryštof Krejčiřík ze třídy 1.A a na 3. místě se umístil Michal Pospíšil ze třídy 6.C.

Dýně byly nádherné všechny a my moc děkujeme všem, co se zapojili. Protože konečně jsme měli pocit, že škola zase žije.

Váš žákovský parlament