červen 11 9

Finále ligy ZŠ ve volejbale

Ve finále celoroční soutěže ligy základních škol skončilo naše družstvo A na celkovém 4.místě v 1.lize a družstvo B na 4.místě v 2.lize.

Škoda, že díky nevhodnému termínu, který byl vypsán organizátorem až na poslední chvíli, se finále nemohly zúčastnit dvě hráčky základu družstva A, Další čtyři hráčky se nemohly zúčastnit ze zdravotních a jedna ze studijních důvodů. Takže velký dík děvčatům z 1.stupně, která situaci zachránila a zápasy odehrála, i když vítězství proti druhostupňovým volejbalistkám bylo ještě nad jejich síly. Zbytkům základu družstva A patří rovněž pochvala, protože i ve velmi oslabeném týmu makaly naplno a snažily se nedat nic soupeři zadarmo.

Všem děvčatům, která reprezentovala  školu, a ne vždy v jednoduchých podmínkách, absolvovala všechny turnaje, děkuji za pěknou školní volejbalovou sezónu! Čtyři nejzdatnější ještě čeká 9.6. turnaj v beach volejbale.