listopad 16 4

Florbalový turnaj 6. a 7. ročníků

Dne 4. 11. se ve florbalové hale na ulici Střední uskutečnil florbalový turnaj 6. a 7. ročníků. Naši školu čekala utkání proti ZŠ Lerchova, ve kterém se nám podařilo zásluhou branek Tadeáše Brhela a Jakuba Drgy zaslouženě zvítězit 2:0 a poté rozhodující zápas proti ZŠ Antonínské. V tom jsme sice záhy prohrávali 2:0, ale brankami Jakuba Drgy, Vaška Hájka a Martina Malého jsme dokázali otočit skóre na 3:2. Bohužel jsme tento stav neudrželi a po třetí obdržené brance skončilo utkání nerozhodně 3:3. Vlivem většího počtu vstřelených branek z prvního utkání postoupila na skóre ZŠ Antonínská.

Naši školu reprezentovali a určitě zanechali velmi dobrý dojem tito žáci: Matěj Sabela, Michal Hnát, Jan Tahal, Ondřej Šlapanský, Vít Adámek, Jakub Horalík, Václav Hájek, David Smutný, Jakub Drga, Martin Malý a Tadeáš Brhel.