leden 18 11

Krajské kolo ve florbale žákyň

Dne 11.1. se družstvo naší školy v kategorii mladší žákyně účastnilo krajského kola ve florbale konaném ve Slavkově u Brna.

Ve skupině naše děvčata čekala dvě utkání. Ve velmi vyrovnaném zápase s Vyškovem jsme jen těsně podlehly 1:0, když nám chybělo i trochu pověstného štěstí. S o to větším zápalem se holky vrhly do utkání s Pozořicemi, kdy jsme navzdory prohře 4:0 předvedli odvážný a sympatický výkon. O 5. – 6. místě nakonec rozhodovaly samostatné nájezdy, ve kterých byla bohužel úspěšnější domácí ZŠ ze Slavkova a tak jsme obsadili konečnou šestou příčku. I tak ale holkám patří obrovský dík za nasazení, týmovou soudržnost, hru fair play a celkové pozitivní klima, které si dokázaly udržet po celou dobu turnaje.
Na úspěchu se podílely:

Aneta Kačírková ze 7.A, Klára Večeřová – ze 7. B a Andrea Vojáčková, Kateřina Kovaříková, Klára Bajerová, Eliška Humeňanská a Kristýna Marková – všechny ze 7.C

Růžena Lazarová, Jana Mazlová a Natálie Paseková ze 6. A

Natálie Vlčková, Viktorie Vrzalová a Ivana Jacková ze 6. C a Lucie Ulbrichová  z 6.D