Matematický klokan

V březnu se na naší škole uskutečnila soutěž Matematický klokan. Zúčastnilo se  jí 138 žáků 1 . stupně  a 73 žáků 2. stupně naší školy.

V kategorii CVRČEK soutěžilo 88 žáků z  2. a 3. ročníku. Na 3.místě se umístil Nicolas Paulus ze třídy II.A  s 69 body.2.místo získala Ema Dvořáková  z III.B  Dosáhla 74 bodů. Nejlépe se dařilo Vojtěchu Kubátovi ze třídy III.D  a  Šimonu Lopourovi ze třídy II.A . Získali  76 bodů a umístili se na krásném 1.místě.

V kategorii KLOKÁNEK soutěžilo 50 žáků  ze 4. a 5.ročníku.92 bodů získali Jakub Bílek ze třídy IV.D a Petr Streit ze třídy V.C a umístili se na 3.místě. 2.místo obsadila Barbora Kačírková ze třídy V.A s 94 body. Nejlepším soutěžícím se stal Vojtěch Klapetek ze třídy V.A. Získal  110 bodů a také krásné 1.místo.

V kategorii BENJAMIN  pro 6. a 7. ročník řešilo úkoly 35 žáků. Na 1. místě se umísstil Lukáš Kejř ze 7.B, 2. misto obsadil Ondřej Šíra (7.B), 3. místo Barbora Sýkorová ze 7.C a 4. místo Sylva Hemžalová a Miroslav Klobáska (7.A).

V kategorii KADET s 38 soutěžícími z 8. a 9. tříd žáci dosáhli těchto výsledků: 1. místo Michaela Nováková (9.B), 2. místo Alena Janová (9.B) a 3. místo Sarmed Sajed (9.B).

Všem jmenovaným gratulujeme!!!