duben 17 26

Městská soutěž ve futsalu základních škol a víceletých gymnázií

Ve středu 26. 4. 2017 se žáci naší školy zúčastnili na hřišti ZŠ Svážné ve Starém Lískovci prvního kola Městské soutěže ve futsalu základních škol. V 5ti členné skupině nakonec obsadili jasně první místo, když postupně porazili ZŠ Kamínky 6:0, ZŠ Merhautova 5:1, ZŠ Bosonožskou 3:0 a turnaj završili remízou 1:1 se ZŠ Zemědělskou. Tímto skvělým výsledkem se kvalifikovali na čtvrteční semifinále. Bohužel pro nepřízeň počasí musel pořadatel upravit systém turnaje, a tak se hrálo od prvního utkání KO systémem, což se nám po prohře 0:1 se ZŠ Hudcova stalo osudným a turnaj pro nás tímto skončil. I tak ale všichni žáci zaslouží velkou pochvalu za přístup a předvedené výkony.

Nejlepšími střelci našeho týmu byli Honza Poláček z 9. A, který vstřelil 8 branek a Nikolas Mica z 9.B, který se trefil 4x. Do listiny střelců se potom 2x zapsal Ian Gill z 8. B a Jakub Danhofer z 9. A.

Školu reprezentovali tito žáci:

Nikolas Divácký, Nikolas Mica, Antonín Mojžíš z 9. B

Jakub Danhofer a Jan Poláček z 9. A

Jaroslav Dvořák z 8. A

Ian Gill z 8. B

A Michal Toczyski a Vojtěch Šebela z 8 C.