listopad 16 16

Oblastní kolo ve šplhu

Dne 16.11. se na ZŠ Krásného konalo oblastní kolo ve šplhu pro 3. – 5. ročníky. Z naší školy se zúčastnilo 18 žáků. V několikavteřinových bojích a to doslova jich 8 dosáhlo na stupně vítězů a postoupili do finálového kola. Byli to tito žáci:Viola Blahoudková III. A, Matěj Sikora III.C, Karel Říha III.B, David Frank IV.A, Petr Trungel IV.A, Ondra Smýkal V.D, Eliška Neužilová V.B a Adéla Hanušová V.A. Fotografie z předávání cen jsme umístili do naší fotogalerie.

Finálové kolo proběhlo 23.11. na ZŠ Novoměstská. Zde už byla konkurence mnohem větší a časy se opět pohybovaly mnohdy těsně nad hranicí čtyř vteřin. Minuty před vyhlášením výsledků byly pro naši školu dramatické, protože Adélka byla povolána na rozšplh. Ten s přehledem vyhrála a to dokonce lepším časem než vítězka. A jak to celé vlastně dopadlo?
Kája Říha se umístil na krásném 2. místě v kategorii III. tříd
Adélka si nakonec vyšplhala také pro 2. místo v kategorii V. tříd a první místo ve stejné kategorii obsadila Eliška Neužilová.
Všem žákům děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy a gratulujeme.