duben 16 26

Okresní kolo OVOV

V úterý 26. 4. 2016 se na ZŠ Svážná konalo okresní kolo Odznaku všestrannosti olympijských vítězů (OVOV).  Naši školu reprezentovali a soutěžní družstvo tvořili: Ondřej Šlapanský ze 6. B, Eva Gronichová ze 7. A, Adéla Neužilová ze 7. B, Sebastian Raus ze 7. C, Dominik Farlík, Jan Bartolšic, Barbora Zatloukalová a Eliška Zavadilová z 8. A. V kategorii jednotlivců se představil za ročník 2006 Šimon Lopour ze 4. A a za ročník 2001 František Zubek z 9. A. Zde je několik fotografií.

Za velmi chladného počasí se naši žáci výborně popasovali se všemi předepsanými disciplínami, kterými byly: hod medicinbalem 2 kg, trojskok z místa, počet kliků za 2 minuty, přeskoky přes švihadlo 4 různými způsoby za 2 minuty a  běh na 1000 m. V celkovém součtu družstev se umístili na vynikajícím 3. místě.

Ještě výraznějších úspěchů jsme dosáhli v kategoriích jednotlivců. Šimon Lopour  vyhrál kategorii 2006, Ondřej Šlapanský a Sebastian Raus skončili ve svých kategoriích jako druzí a všichni tři kluci tak postupují do krajského kola, které se bude konat 6. června. Klukům přejeme hodně úspěchů a všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy.