duben 17 20-28

Okrsková kola poháru v minikopané Mc Donalds´ Cup

Na hřišti základní školy Janouškova  proběhla  poslední dubnový  týden okrsková kola poháru v minikopané Mc Donalds' Cup 2016/2017.

Ve čtvrtek 20. dubna bojovali borci ze 4. a 5. ročníku. V základní skupině postupně porazili soupeře ze ZŠ nám. Míru vysoko 8:0 a za ZŠ Bosonožská těsně 1:0. Ze druhé skupiny postoupilo domácí družstvo. V napínavém finále jsme týmu ze ZŠ Janouškova  podlehli až v penaltovém  rozstřelu.  Mladí fotbalisté hráli s nadšením a nasazením a museli se také vypořádat s nepříznivým počasím.

Naše sestava:                                                                                                                                           Tomáš Kratochvíl a Petr Šujan ze 4. B, Dominik Vodička ze 4. C, Erik Čábelka a Matěj Reška ze 4. D, David Kubík z 5.A, Jakub Cupal a Ondřej Duchoň z 5. B a Michal Pleva z 5. C.

V pátek 28.4. také na hřišti ZŠ Janouškova  pokračoval turnaj v minikopané tentokrát kategorie mladších fotbalistů. Za tuto kategorii kopali žáci:

Šťavík Vojta z 2.B, Pelikán Lukáš a Veselý Adam z 3.A, Vintr Adam,  Václavík Lukáš a Barchánek David ze třídy 3.C, Vosátko Šimon ze 4.B, Hotový Hynek a Kocourek Lukáš ze třídy 4.C. V deštivém chladném počasí kluci hráli statečně, získali také 2.místo.

Gratulujeme všem jmenovaným fotbalistům!