březen 17 24

Paní učitelka Pejčochová zvolena Ámosem matematiky 2017

V pátek 24. 3. převzala paní učitelka RNDr. Věra Pejčochová, která na naší škole vyučuje matematiku a fyziku, titul Ámos matematiky 2017, který jí byl předán na slavnostním vyhlášení v Praze  paní ministryní školství Mgr. Kateřinou Valachovou, Ph.D. Blahopřejeme naší kolegyni k tomuto skvělému úspěchu v konkurenci učitelů z celé České republiky.

Paní učielka Pejčochová byla do soutěže nominována žáky 8. ročníku, keří si spolu s ní celý průběh velmi užili a byli si vzájemnou oporou. Velkým úspěchem byl již postup do krajského kola, ale hlavně výhra ve speciální kategorii pro vyučující matematiky. Jsme rádi, že dlouholetou a nadstandardní práci paní učitelky oceňujeme nejen my a naši žáci, ale i odborná veřejnost.