březen 17 28

Pěvecká soutěž

V úterý 28. 3. se na naší škole konala pěvecká soutěž pro žáky prvního stupně. Vybraní zpěváci a zpěvačky předstoupili před porotu a zazpívali jejich oblíbené písně. Soutěžili ve dvou kategoriích: do první kategorie patřili žáci prvních a druhých tříd, za druhou kategorii zpívali žáci třetích, čtvrtých a pátých ročníků. Porota měla těžké rozhodování, protože všichni soutěžící byli velmi šikovní a odvážní - viz naše fotografie.

V první kategorii se na krásném třetím místě umístila Ema Bružeňáková z 1.A, druhé místo obsadila Marie Juřičková z 2.D a první místo si vyzpíval Kryštof Merta z 1.C. V těžké konkurenci žáků druhé kategorie třetí místo získala Kateřina Gottvaldová ze 4.D, na druhém místě skončil Jakub Sikora z 5.D a k prvnímu místu porota gratulovala Veronice Benešové z 5.A.

Všem zpěvákům gratulujeme a přejeme jim mnoho dalších pěveckých úspěchů.