duben 17 26

Turnaj v přehazované 2. a 3. tříd

Turnaj v přehazované pro  2. a 3.třídy se konal ve středu 26.4. od 13.15 do  15.15. Na jaře vždy zveme na přehazovanou i okolní školy. Vzhledem ke kapacitě našich tělocvičen zveme vždy po dvou družstvech z ostatních líšeňských škol.
Rozhodčími  byla  děvčata ze sportovních her: Hońková, Nespěšná, Neužilová, Halámková, Kovaříková, Marková, Divácká, Hofírková, Kotasová, Ošlejšková, Zahradníkoá, Lunerová, Myslínová, Peňová, Votkanych, Reichlová, Humeňanská. Děkujeme jim za pomoc s organizací turnaje.

ZŠ Masarova se přihlásila jako první a přihlásila 4 družstva 2.tříd a 3 družstva 3.tříd, jména neuvedena. ZŚ Horníkova přihlásila 3 družstva bez uvedení ročníku i jmen. Po opakované korespondenci jsem věděla, do které kategorie družstva zařadit, jména však chyběla. ZŠ Holzova na můj e-mail nijak nereagovala (zřejmě o turnaj neměla zájem). Žádná ze škol nedodržela podmínky, ale řekla jsem si, že 17 družstev zvládneme a nachystala pro jistotu rozpis na 15,16,17,18 družstev a rozhodčí připravila na fakt, že během prvního zápasu dopíšeme chybějící jména družstev do rozpisu.

ZŠ Masarova se bohužel nedostavila, po 20 minutách čekání se díky p.zástupkyni dozvídáme, že nepřijdou, protože si spletli termín.....

Chválím všechna děvčata, která pomáhala, protože na tuto velmi nepříjemnou situaci skvěle zareagovala. Bez problémů vyměnila papíry a pomohla mi s rozjetím úplně nového systému, takže druháci i třeťáci si skvěle zahráli a výpadek 7 družstev téměř nebyl poznat. Děkuji i p.uč.Malé, Zehnálkové a Bártové, které okamžitě reagovaly na změnu situace. Jsem ráda, že mohu organizovat soutěže s tak skvělým týmem žáků i učitelů.

A výsledky?

2.ročník

1.Tygři - Viktorie Veselá, Karolina Goldmanová, Martin Tahal, Dominik Baručák

2. Blesk - Filip Komínek, Nina Halámková, Vojtěch Štauk, Matyáš Krpec