březen 14 19

Přehazovaná 2. a 3. tříd

19.3.2014 proběhl turnaj v přehazované 2. a 3.tříd. Dvě hodiny  po tělocvičnách naší školy pobíhalo kolem stovky dětí, které rády sportují. Z líšeňských škol přijala pozvání pouze ZŠ Masarova, takže se turnaje zúčastnilo 17 družstev ze ZŠ Novolíšeňská a 4 družstva ze ZŠ Masarova. O hladký průběh turnaje se starala děvčata z 6.- 8.tříd, které se v rámci předmětu sportovní hry učí řídit a organizovat sportovní turnaje. Zde je několik fotografií z turnaje.

Role hlavního rozhodčího se ujala Sarah Somorová ze 7.A. Jejími pomocníky byla Petra Vřešťálová, Patricie Sejková a Lenka Vašinová, která přijala i roli fotografa. Řízení jednotlivých zápasů připadlo na Marcelu Vyskočilovou, Lucii Zaoralovou, Kláru Kolínovou, Martinu Bílou, Gábinu Trnkovou a Kristýnu Vodičkovou. O jednotlivé třídy se starala: Míša Vrbová, Iva Zipserová, Terka Ulrichová, Kamila Krpcová, Danča Fléglová, Bětka Vránová, Kristýna Hladká a Lucka Drdlíková. Tentokrát to rozhodčí zvládli bez pomoci zkušených děvčat z 8.A. Drobné chybičky se samozřejmě vloudily,ale i tak to děvčata ukázala, že si umí poradit a situaci zvládnout. A jak to všechno dopadlo?

2.třídy - pořadí

1.Bazilišci z 2.A