duben 16 20

Přehazovaná 2. a 3. tříd

Ve středu dne 20. dubna se v tělocvičně naší školy konal turnaj v přehazované 2. a 3.tříd, tentokráte i za účasti družstev z dalších líšeňských škol, Masarové a Horníkové. Atmosféra po celou dobu soutěže byla velmi bojovná a mnohdy o pořadí rozhodovalo jen několik bodů. Turnaj byl pro naši školu velmi úspěšný, protože všechna první místa obsadila družstva ze ZŠ Novolíšeňská. Prohlédněte si naše fotografie.

Na 3. místě se umístily „PANDY“ ze 3.D – ve složení: Erik Čábelka, Josef Dvořák a Kačka Gottwaldová

2. místo obsadili „SIMPSNI“  ze 3.C , kterou reprezentovali: Adéla Suková, Dan Suk a Lukáš Kocourek

Zvítězilo družstvo „LVŮ“ ze 3.B – ve složení: Petr Šujan, Tomáš Kratochvil a Ondřej Skeřil.

Velmi náročné to měla družstva druháčků, kterých bylo velmi málo a proto byli zařazeni mezi družstva třeťáků. Jejich spolupráce, bojovnost a zápal do hry nás však všechny příjemně překvapil.

Z celkových 15 družstev obsadilo družstvo „Supermanů“ ze 2.C  krásné 9. místo a tím pádem 1.místo mezi druháčky. Toto družstvo reprezentovali: Bára Klementová, Darek Kilian, Sebík Kouřil a Kuba Nečas.

Všem vítězům moc gratulujeme.

Velké poděkování za pomoc a organizaci patří také volejbalistkám a žákyním sportovních her ze 6. a 7. tříd.