březen 17 27

Recitační soutěž pro žáky 1. - 5. tříd

Dne 27.3.2017 se naši škole uskutečnila recitační soutěž pro žáky prvního stupně. Soutěže se zúčastnilo 36 žáků. Účastníky hodnotila porota, ve které zasedaly paní učitelky: Mgr. Irena Drábková, Mgr. Dana Veselá a Mgr.Valéria Žižáková. Soutěž byla rozdělena na tři části, v první recitovaly děti z 1. tříd, v druhé žáci z 2.-3. třídy a nakonec  žáci 4. a 5. třídy. Zde je několik fotografií ze soutěže. Všichni soutěžící byli skvělí a nebylo vůbec jednoduché rozhodnout, který ze soutěžících je nejlepší.

Nakonec porota dospěla ke společnému závěru ve výsledném pořadí.

1. kategorie:  1. ročník

1. Matěj Skeřík              1.A
  2. Alice Přichystalová   1.C
  3. Jakub Šlapanský        1.B

2. kategorie: 2.-3. ročník

1. Barbora Stodolová       3.A
  2. Natálka Pastyříková     2.B
  3. Anna Sklenáková         3.C

3. kategorie: 4.-5. ročník

1. Ondra Tomáš                4.D
  2. Anna Bilíčková             5.A
  3. Eva Chaloupková          5.C

Myslíme si, že tato soutěž byla pro účastníky velikou zkušeností, kterou možná někteří z nich jednou ocení. Velká gratulace patří nejen těm, kteří se umístili na pomyslném stupni vítězů, ale i těm, kteří měli odvahu před publikum a porotu předstoupit. Všem žákům i jejich učitelům patří velké poděkování.