březen 16 22

Recitační soutěž pro žáky 1. stupně

Dne 22.3.2016 se naši škole uskutečnila recitační soutěž pro žáky prvního stupně. Soutěže se zúčastnilo 37 žáků. Účastníky hodnotila odborná porota, ve které zasedaly paní učitelky: Mgr. Irena Drábková, Mgr. Marie Šťastná a Mgr.Valéria Žižáková. Soutěž byla rozdělena na tři části, v první recitovaly děti z 1. tříd, v druhé žáci z 2.-3. třídy a nakonec  žáci 4. a 5. třídy. Všichni soutěžící byli skvělí a nebylo vůbec jednoduché rozhodnout, který ze soutěžících je nejlepší.

Zde je několik fotografií ze soutěže.

Nakonec porota dospěla ke společnému závěru ve výsledném pořadí.

1. kategorie:  1. ročník

1. Nicol Hudcová         1.D
  2. Terezka Špatná       1.C
  3. Ema Keprtová         1.B

2. kategorie: 2.-3. ročník

1. Kristina Gottvaldová       3.D
  2. Matěj Kosík                      3.A
  3. Anna Sklenáková             2.C

3. kategorie: 4.-5. ročník

1. Klára Bajerová              5.D
  2. Magdaléna Šujanová   5.C
  3. Natálka Nováková        4.D

Myslíme si, že tato soutěž byla pro účastníky velikou zkušeností, kterou možná někteří z nich jednou ocení. Velká gratulace patří nejen těm, kteří se umístili na pomyslném stupni vítězů, ale i těm, kteří měli odvahu před publikum a porotu předstoupit.Všem žákům i jejich učitelům patří velké poděkování.