únor 13 19

Recitační soutěž – školní kolo

Tak jako každý rok, také letos proběhla na naší škole pravidelná recitační soutěž. Celkem se do soutěže zapojilo téměř 50 recitátorů z prvního stupně naší školy. Soutěž byla rozdělena do třech kategorií – 1. ročník, 2. a 3. ročník, 4. a 5. ročník. Do poroty zasedly paní učitelky z prvního stupně. Všichni recitátoři byli velmi šikovní. Zaznělo mnoho krásných básní, dokonce se některé z dětí pustily i do recitace prózy. Mnohé básně byly doprovázeny i pohybem. Všechny děti byly odměněny malým dárkem a upomínkovým lístečkem. Paní učitelky měly letos rozhodování opravdu těžké. A jak to vše dopadlo, můžete vidět na několika fotografiích a  v pokračování článku.

1. místo – Lopour Šimon 1.A

2. místo – Fišeroá Tereza 1.B

3. místo – Šíblová Monika 1.D

2. a 3. ročník

1. místo – Kovář David 2.C

2. místo – Bajerová Klára 2.D

3. místo – Král Šimon 3.B, Tomáš Jan 3.D

4. a 5. ročník

1. místo – Kovářová Michaela 5.B

2. místo – Kolínová Klára 5.B

3. místo – Kalčík Tomáš 4.C

Všem výhercům velmi gratulujeme. Ty děti, které se umístily ve své kategorii na 1. místě, postupují do dalšího kola recitační soutěže, která nese název Dětská scéna 2013 a uskuteční se dne 11. března 2013 ve Studiu dramatické výchovy Labyrint. Nezbývá, než jim popřát hodně štěstí. Všem dětem mnohokrát děkujeme za pěkně strávené odpoledne a již teď se těšíme na příští rok.