listopad 15 13

Školní futsalová liga 9. ročníku

V pátek 13. 11. jsme na našem venkovním hřišti hostili 1. kolo školní futsalové ligy 9. ročníků. V konkurenci ZŠ Holzova, ZŠ Krásného a ZŠ Bakalovo Nábřeží jsme obsadili konečné třetí nepostupové místo. Jako učitel hodnotím turnaj kladně v tom, že i přes nominaci, která v daný moment nebyla nejsilnější, kluci podali bojovný výkon. Ve finále rozhodlo až skóre ze vzájemných zápasů, protože se ZŠ Holzova a ZŠ Krásného jsme měli shodný počet šesti bodů. Ukázala se stará pravda, že vstup do turnaje je klíčovým momentem. Nám se tentokrát nepovedl, když jsme v prvním poločase v utkání se ZŠ Krásného prohrávali 4:0 a konečný stav byl 7:3 pro soupeře. I přes vítězství nad ZŠ Holzova a ZŠ Bakalovo Nábřeží jsme již na lepší umístění nedosáhli.

Všem uvedeným žákům patří díky za reprezentaci školy. Martin Krejčiřík, Ondřej Šíra, František Zubek, Matěj Spiřík, Antotnín Mojžíš, Jan Poláček, Martin Šedý, Nikiolas Divácký