únor 17 21

Školní kolo recitační soutěže

Dne 21. 2. 2017 na naší škole proběhlo školní kolo recitační soutěže, která byla rozdělena do dvou kategorií – 6. – 7. ročník a 8. – 9 ročník. Porota ve složení Mgr. Alena Kubíková a Mgr. Petra Dostálová měla velmi těžké rozhodování, a to nejen z důvodu velkého zájmu účastníků, ale především díky vysoké úrovni recitace. Nakonec naši školu  bude v městském kole  reprezentovat Vít Urban ze 7. A.

A jak dopadlo pořadí nejlepších?

Na třetím místě v první kategorii se umístila Tereza Řiháková ze 6. B, druhé místo obsadil David Jager rovněž ze 6. B a vítězem se stal Vít Urban ze 7. A. V kategorii 8. a 9. ročník obsadila třetí místo Hana Raclová z 9. B, druhé místo patří Denise Nespěšné z 8. B a první místo získala Eva Roupcová z 9. A. Mimořádné ocenění za přednesení vlastní tvorby bylo uděleno Václavu Zipserovi ze 7. B a Šárce Novákové ze 7. A. Porota chtěla pochválit také za výběr básně, proto speciální cenu dostal Matěj Sabela ze 7. A. Možnost vyjádřit svůj názor mělo i publikum, které jsme také nechali hlasovat o nejlepším přednesu, proto cenu publika ještě získali Vít Urban a Eva Roupcová.

Vítězům srdečně gratulujeme a všem ostatním děkujeme za hojnou účast