duben 10 19

Školní pěvecká soutěž (19.4.2010)

V pondělí 19.4.2010 se konala na naší škole pěvecká soutěž 1. a 2. stupně. Žáci zpívali ve třech kategoriích a mohli si připravit libovolnou píseň s hudebním doprovodem či bez něj.

V 1. kategorii 1.-3. tříd se umístila na 3. místě Romana Bartoňová z 2.C s písničkou Koulelo se, koulelo. 2. místo získala Anna Neužilová z 1.B. V této kategorii zvítězil František Malík z 3.A s písní Vyletěla holubička. Tahle kategorie byla nejpočetněji zastoupená a zpěváčci byli velice šikovní.
V 2. kategorii 4.-5. tříd se z 10 zpěváků umístila na 3. místě Radka Nguyen ze 4.B s náročnou písní Dolina, dolina. 2. místo si vybojovala Eva Fullerová z 5.A. Ta zazpívala populární píseň od Lucky Vondráčkové Láska umí víc. Krásné 1. místo získala Marie Šujanová ze 4.A.
2. stupni byla určena 3. kategorie, ve které si 3. místo vybojovala Bára Mikšátková ze 7.B s písní Podvod. 2. místo obdržela dvě děvčata Tereza Vlachová a Eva Grnjaková ze třídy 8.C s oblíbenou písní Příběh nekončí z Československé superstar. 1. místo získala Kateřina Kulíšková z 8.C, která zazpívala píseň Proměny.
Všem zpěvákům a zpěvačkám děkujeme za  hojnou účast a přejeme mnoho dalších pěveckých úspěchů.