Soutěž o nej 3D dýni

V říjnu proběhla na naší škole „SOUTĚŽ O NEJ 3D DÝNI“, kterou pořádala třída 6.B. Na začátku října vylepili žáci 6.B po celé škole vlastnoručně vyrobené plakáty a informovali ostatní třídy o podmínkách soutěže ve školním rozhlasu. Soutěžilo se ve dvou kategoriích: 1.- 4. ročník a 5.- 9. ročník. Soutěžící mohli využít svou kreativitu, protože dýni mohli vyrobit z jakéhokoli materiálu. V obou kategoriích se vyhlašovala tři místa – největší dýně, nejstrašidelnější dýně a nejoriginálnější dýně.  Ve dnech 21. a 24.10. žáci 6.B vybírali dýně od soutěžících a 25.10.se uskutečnilo vyhlášení.  Jako ceny si 6.B připravila keramické dýňové svícínky, diplomy a sladké odměny.Zde je několik fotografií z vyhlášení výsledků soutěže.

V kategorii 1.- 4. ročník se umístili:

Linda Neumannová, 4.C (nejoriginálnější dýně)

Ondřej Pochylý, 4.C (největší dýně)

Jan Juřička, 4.A (nejstrašidelnější dýně)

V kategorii 5.- 9. ročník se umístili:

Antonín Tesařík, 5.C (nejoriginálnější dýně)

Klára Halouzková, Barbora Hanušová a Sofie Kuzyková, 7.B (největší dýně)

Kateřina Stuchlíková, 5.D (nejstrašidelnější dýně)