říjen 12 15-16

Soutěž o nejkrásnější dýni

Na naší škole proběhla v týdnu od 15.10.2012 do 19.10.2012 soutěž o nejkrásnější dýni.  Sešlo se jich opravdu hodně, rozhodování při výběru těch nejpovedenějších bylo velmi složité. Můžete se přesvědčit v naší fotogalerii..

Do soutěže bylo přihlášeno 57 dýní z 1. až 6. ročníku. Pro vyhodnocení, které se konalo 23.10., hlasovali žáci celé školy. Na 5. místě se umístila Michaela Kovářová z 5.B, na 4. místo vyhodnotili žáci dýni Anny Neužilové ze 4. B, 3. místo získal Jakub Nahodil ze třídy 3.C a na 2. místě skončila dýně Laury Danesi z 1.C. Na prvním místě se umístila Michaela Kokešová taktéž z 1.C. Nejvíce hlasů od odborné poroty složené z učitelů a zaměstnanců školy obdržely dýně od Evy Chaloupkové a Laury Danesi z 1.C a na druhých místech se umístili Tomáš Křivánek ze 3.A a Ondřej Šlapanský ze 3.B.

Výherci byli odměněni diplomem, psacími potřebami, přívěsky na klíče a sladkostmi. Při vyhlašování vítězů dokonce zatancovala i taneční skupina Crazy Head chlapců z 5.C se svým vystoupením break dance.

Velké poděkování proto patří děvčatům a chlapcům z 5.C za to, že celou soutěž zorganizovali a pomohli tak žákovské radě.