prosinec 09 26-27

Turnaj v minivolejbale - Nymburk aneb Devět statečných

26.a 27.12. 2009 se 9 nejstatečnějších  děvčat z volejbalové přípravky i oddílu žákyň zúčastnilo celostátního turnaje v minivolejbale ve sportovním centru v Nymburce. Turnaj se konal při příležitosti Sedmiboje osobností pořádaného Volejbalovou akademií.

Neskončili jsme na úžasných čelních místech, ale odvezli jsme si spoustu zážitků a zkušeností. Zjistili jsme, že v každém kraji jsou trošku jiná pravidla, ale stejně zapálení lidé do volejbalu. Poznali nové přátele, setkali se se slavnými osobnostmi. Náš turnaj zahajoval Jan Železný a Robert Záruba, ale viděli jsme i  Michala Pogányho, Petra Zunu, Šárku Kašpárkovou, ale také volejbalové legendy Zdeňka Haníka, Milana Fortuníka a bývalého reprezentačního smečaře Iva Dubše (pro některé hráčky bylo velkým překvapením, že žije, jako my, v Líšni a naši školu zná) .

Při zpáteční cestě domů jsme se zastavili v aquaparku v Kolíně, takže domů k rodičům  jsme přijeli spokojení a příjemně unavení. Už se těšíme na příští rok!