březen 18 14

Turnaj v přehazované a minivolejbale

Dne 14.3.2018 se v nafukovací hale u ZŠ Novolíšeňská konal turnaj v přehazované a minivolejbale. Na 15 hřištích se utkalo 52 týmů žáků 2.-6.tříd,. A jak to dopadlo? Cenu a hlavně radost z pohybu si odnesl každý. Spokojenost vyzařovala ze všech zúčastněných. Turnaj si užily nejen děti z 1.stupně, ale i druhostupňoví rozhodčí a dospělí. Můžete prohlédnout několik fotografií.

Ráda bych vám všem poděkovala za skvělou atmosféru, kterou na turnaji vytvořili. Bylo pro mne potěšením sledovat víc než 150 spokojených dětí a děkuji všem za to, jak děti připravili na tento turnaj i za vzorné chování všech zúčastněných. Děkuji také žákům 8.C, děvčatům ze sportovních her a volejbalistkám ze ZŠ Novolíšeňská za skvělý přístup k organizaci této akce. Děkuji také vedení ZŠ Novolíšeňská, p.Wiesnerovi, p.Novákovi, p.Rosolovi  i pánům školníkům za technické, finanční  i materiální zajištění této akce, školní jídelně za čaj na zahřátí hráčů a p. učitelkám Malé a Kubišové a rozhodčí Lucce za organizování jednotlivých kategorií. Pokud jste i vy byli spokojeni, těším se na setkání v červnu na Lužánkách nebo příští rok zase u nás. Máte-li zájem při takových akcích pomáhat, určitě mi napište. (Pavla Kočvarová)

Kategorie 2.-3.tříd – přehazovaná - 3 SKUPINY PO 6 DRUŽSTVECH:

1.místo Tygříci ze ZŠ Masarova

1.místo Náhradníci z 5.B

2.místo Bobři z 5.B

3.místo Horníci ze ZŠ Horníkova

Během turnaje také probíhala soutěž o nejsympatičtějšího organizátora. Nejvíce hlasů zúskalo těchto 8 žáků:

1. David Smutný z 8.C

2. Kája - Karolina Bělinová a Berliňská