červen 16 29

Turnaj žáků proti učitelům

Ve středu 29. 6. se na školním hřišti uskutečnilo pravidelné každoroční klání mezi učiteli a žáky převážně devátého ročníku. Soupeřilo se ve fotbale, kde se angažovali zejména chlapci a následně v přehazované, ve které hrály prim naopak dívky J Celé sportovní dopoledne mělo výbornou diváckou kulisu v podobě ostatních žáků naší školy. Zde si můžete prohlédnout fotografie.

Po absolvování hrací doby 2 x 20 se z vítězství ve fotbale radovali učitelé, kteří zdolali jejich mladší protivníky v poměru 5:4. Nutno podotknout, že i přes téměř tropické vedro se hrál pohledný fotbal se spoustou krásných akcí a utkání tak mohlo skončit i opačným poměrem – zkrátka zvítězilo zkušenější mužstvo J

V přehazované se potvrdilo staré známé pořekadlo, že první vyhrání z kapsy vyhání. J Hrálo se na dva vítězné sety a ten první tentokrát získali žáci našeho devátého ročníku. Na to však učitelé zareagovali zvýšeným úsilím a mobilizováním sil, aby nakonec soupeře porazili 2:1 na sety.

Všem zúčastněným děkujeme za sportovní výkony a přejeme příjemné prožití prázdnin…