únor 20 10

Úspěch v soutěži Brněnská laťka

Dne 10. 2. se naše škola zúčastnila soutěže: „Najdi si cestu ke sportu v Olympii“, která byla součástí doprovodného programu jubilejního 25. ročníku Brněnské laťky. Tento závod patří do absolutní světové špičky skokanských mítinků. Naši školu reprezentovali žáci 3. a 4. ročníku, kteří změřili své síly se svými vrstevníky ve třech atletických disciplínách. Byl to běh na krátkou vzdálenost, hod molitanovým oštěpem a skok z místa.  Našim žákům se dařilo velice dobře, všechny disciplíny plnili s obrovským nasazením, což se jim vyplatilo a v konkurenci ostatních základních škol obsadili v konečném zúčtování krásné první místo. Odměnou jim bylo páteční slavnostní vyhlášení a předávání věcných cen primátorkou města Brna. Můžete se podívat na naše fotografie.

3.ročník: Novotný Lukáš , Raclová Ella, Veselá Kateřina, Smekalová Vendula, Krupičková Marie, Kamarýt Alex, Kleis David, Urbánek Václav, Pouchlý Jan, Libosvárová Míša

4.ročník: Novotný Dan, Částková Míša, Hanuš Dan, Ducháček Radek, Chalupecký Jan, Smejkalová Monika, Bohmerová Elen, Neumanová Elen, Tesaříková Květa, Ejemighaye Samuel

Všem závodníkům gratulujeme!!!