prosinec 10 20

Vánoční turnaje v minivolejbale

Naše volejbalistky vybojovaly 3. a 4. místo na vánočním turnaji v minivolejbale dvojic, 7.místo v  Poháru sportovního gymnázia.

Dne 20.12. 2010 se 4 družstva z naší volejbalové přípravky zúčastnila turnaje v červeném minivolejbale (prstový volejbal). Dvě z těchto družstev obsadila v konkurenci 24 družstev nádherné 3. a 4.místo. Bronzovou medaili  získala po 8 vítězstvích a 1 prohře dvojice Kateřina Kočvarová, Michaela Koubková. V těsném závěsu za nimi a po prohře ve vzájemném zápase získala 4.místo dvojice Michaela Kadulová, Lucie Kališová. Zbývající družstva skončila na 18. a 21.místě.

17.12.2010 se uskutečnil turnaj v šestkovém volejbale - Pohár sportovního gymnázia. Vzhledem k časové shodě s vánočním  turnajem v Příměticích, kam odjela 2 družstva žákyň, hájily čest naší školy  děvčata, z nichž většina v oddíle netrénuje. Projevilo se to i v počtu hráček - 3 omluvenky z turnaje odpoledne a večer před turnajem. Přesto se domnívám, že děvčata si turnaj užila a celkové sedmé místo bylo dobrým výsledkem. Družstvo bojovalo ve složení : 9.B - Hanečková, Přezvinská, Šimáčková, 8.B Vyoralová, 6.A Novosadová a 5.A Kočvarová