Výtvarná soutěž - tvorba Vladimíra Machaje

Letošní ročník výtvarné soutěže konané ve spolupráci naší školy s Obcí Slováků byl zaměřen na tvorbu slovenského ilustrátora, malíře a grafika Vladimíra Machaje. Práce z předchozích ročníků bylo možné si prohlédnout na výstavě v knihovně Jiřího Mahena na Kobližné ulici do 29. května. Soutěže konané v tomto školním roce se zúčastnili žáci 6., 7. a 8. ročníku naší školy. Slavnostní vyhlášení výsledků, ze kterého jsme pořídili několik fotografií,  bylo doprovázeno předáním věcných cen.

Z 6.ročníku se umístili:

•  na prvním místě Leontýna Coufalová a  Andrea Křivánková ze 6.A.
  •  na druhém místě Ema Bružeňáková a Oliver Starycha ze 6.A.
  •  na třetím místě Viktorie Sedláková, Zora Planetová a Anna Suparičová ze 6.B.

Bez určení místa byli oceněni tito žáci 6. ročníku – Veronika Kuriálová, Pavel Holoubek, Adam Tkaný a  Elen Černohlávková ze 6.A.

Ze 7. ročníku se umístili:

• na prvním místě Nicol Hudcová ze 7.D, Laura Sedláková ze 7.B a Tomáš Halouzka ze 7.C.
  • na druhém místě Ela Behmová ze 7.A, Amálie Křivská ze 7.D, Natália Wilksová a Nikola Minaříková ze 7.C.
  • na třetím místě Anna Soušová, Terezie Špatná, Radoslav Vondráček ze 7.C a Lucie Čižiková ze 7.B.

Bez určení místa byli oceněni tito žáci 7. ročníku – Andrea Hanousková ze 7.D, Dominik Baručák ze 7.A a Edita Pohlová ze 7.C.

Z 8. ročníku se umístili:

na prvním místě Monika Čočkrlová, Kamila Sýkorová, Anna Pernicová z 8.C a Sofie Kleisová z 8.A.

na druhém místě Tomáš Bumbálek, Anna Fialová z 8.A a Jolana Janoušková z 8.B.

na třetím místě Laura Phamová z 8.A, Linda Jursová z 8.C a Tereza Stehlíková z 8.B.

Všem oceněným žákům blahopřejeme.