listopad 15 9

1. kolo florbalového turnaje základních škol 8. a 9. ročníku

Dne 9.11.2015 se ve Sportovním Centru Hattrick konalo první kolo florbalového turnaje kategorie chlapců 8. a 9. ročníků ZŠ. Ve tříčlenné skupině jsme zaslouženě vybojovali první místo a zajistili si tak postup do dalšího kola.

V prvním utkání naše škola remizovala s Cyrilometodějskou církevní ZŠ Brno, Lerchova 1:1, když jsme šli již v 7 minutě do vedení zásluhou Tomáše Dvořáka. Ačkoliv jsme měli vývoj zápasu pod kontrolou, nepodařilo se nám dále navýšit skóre a jak už to bývá, pár minut před koncem přišel trest v podobě vyrovnání.

Ve druhém zápase proti ZŠ Bosonožské jsme museli dle vývoje ve skupině zvítězit alespoň čtyřgólovým rozdílem, což se nám nakonec po vítězství 6:0 podařilo. O branky se podělili Ondra Šíra, dále dvougólový Tomáš Dvořák a 3 branky vsítil Vojta Kadlec.