V pondělí 10.12. 2018 děti ze třídy 4.B zrealizovaly vánoční jarmark v prostorách České spořitelny na Kobližné. Byly zapojeny do projektu ABECEDA PENĚZ, který si klade za úkol vzdělávat děti v oblasti finanční gramotnosti. Žáci měli během dvou měsíců vymyslet podnikatelský plán, název firmy, zvolit si ředitele firmy, bankéře, realizovat výrobu, vytvořit pozvánky a vše zakončit jarmarkem, na kterém své výrobky prodávali. Naše firma Žirafáci s.r.o. vše zvládla na jedničku a všichni si za realizaci jarmarku zaslouží velkou pochvalu. Děkujeme všem, kteří malým podnikatelům pomohli a přišli je na jarmark do České spořitelny podpořit. Dík patří také všem rodičům, kteří se aktivně zapojili a s celou akcí nám pomohli.

více fotografií zde